In Polish

Adwokat, Agnes (Agnieszka) Rybar, ma ponad 10 lat doświadczenia w sprawach rodzinnych i rozwodowych. Adwokat Rybar ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Rutgers w Newark w 2004. Po ukończeniu szkoły, Adwokat Rybar była asystentką sedziego, Alan J. Pogarsky, J.S.C., w wydziale spraw rodzinnych, Ocean County. W tym zakresie, analizowała i pisała rekomendacje w sprawach po-rozwodowych oraz nagłych aplikacjach dotyczących kwestii opieki nad dziećmi, alimentów, modyfikacji oraz egzekowania umów rozwodowych.

Następnie, Adwokat Rybar była partnerką w kancelarii Horn, Turnbach & Rybar, LLC, gdzie pogłębiła swoją wiedzę w dziedzinie spraw rodzinnych i rozwodowych. W 2013, Adwokat Rybar z dumą otworzyła swoją własną kancelarię w Toms River, Ocean County, New Jersey. Jako osoba która przeszła przez rozwód i jest rodzicem, Adwokat Rybar reprezentuje swoich klientów ze zrozumieniem i szacunkiem. Adwokat Rybar ma licencje na Stany New Jersey oraz Pennsylvania.

Od 2005-tego roku, Adwokat Rybar uczestniczy jako woluntariuszka w tzw. Ocean County Early Settlement Panel. Jest to program mediacji spraw rozwodowych, aby je rozstrzygnąć ugodowo i bez rozprawy przed sądem.

Adwokat Rybar praktykuje również tzw. Collaborative Divorce. Jest to nowa metoda negocjowania i rozstrzygania rozwodów z godnością i bardziej efektywnie poza sądem.

Adwokat Rybar urodziła się w Polsce i płynnie posługuje sie językiem polskim. Przed przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych, ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Adwokat Rybar udziela porad i usług prawnych Polakom w New Jersey w ich ojczystym języku.

Adwokat Rybar prowadzi następujace rodzaje spraw:

· Prawo Rodzinne i Rozwodowe;

· Kupno i Sprzedaż nieruchomości;

· Testamenty;

· Proste sprawy cywilne;

· Drobne wykroczenia drogowe (oprócz jazdy po pijanemu).