732-286-7763

In Polish

Czy masz problem prawny?

Zacznij tutaj:

Disclaimer:

Adwokat, Agnes (Agnieszka) Rybar, ma ponad 10 lat doświadczenia w sprawach rodzinnych i rozwodowych. Adwokat Rybar ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Rutgers w Newark w 2004. Po ukończeniu szkoły, Adwokat Rybar była asystentką sedziego, Alan J. Pogarsky, J.S.C., w wydziale spraw rodzinnych, Ocean County. W tym zakresie, analizowała i pisała rekomendacje w sprawach po-rozwodowych oraz nagłych aplikacjach dotyczących kwestii opieki nad dziećmi, alimentów, modyfikacji oraz egzekowania umów rozwodowych.

Następnie, Adwokat Rybar była partnerką w kancelarii Horn, Turnbach & Rybar, LLC, gdzie pogłębiła swoją wiedzę w dziedzinie spraw rodzinnych i rozwodowych. W 2013, Adwokat Rybar z dumą otworzyła swoją własną kancelarię w Toms River, Ocean County, New Jersey. Jako osoba która przeszła przez rozwód i jest rodzicem, Adwokat Rybar reprezentuje swoich klientów ze zrozumieniem i szacunkiem. Adwokat Rybar ma licencje na Stany New Jersey oraz Pennsylvania.

Od 2005-tego roku, Adwokat Rybar uczestniczy jako woluntariuszka w tzw. Ocean County Early Settlement Panel. Jest to program mediacji spraw rozwodowych, aby je rozstrzygnąć ugodowo i bez rozprawy przed sądem.

Adwokat Rybar praktykuje również tzw. Collaborative Divorce. Jest to nowa metoda negocjowania i rozstrzygania rozwodów z godnością i bardziej efektywnie poza sądem.

Adwokat Rybar urodziła się w Polsce i płynnie posługuje sie językiem polskim. Przed przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych, ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Adwokat Rybar udziela porad i usług prawnych Polakom w New Jersey w ich ojczystym języku.

Adwokat Rybar prowadzi następujace rodzaje spraw:

· Prawo Rodzinne i Rozwodowe;

· Kupno i Sprzedaż nieruchomości;

· Testamenty;

· Proste sprawy cywilne;

· Drobne wykroczenia drogowe (oprócz jazdy po pijanemu).

Main Office
One Hadley Avenue
Toms River, NJ 08753
Phone: 732-286-7763
Fax: 732-228-6314
Map & Directions

By Appointment Only
335 Evesham Ave
Lawnside, NJ 08045
(Camden County; also near Burlington Cnty)
Map & Directions

Connect With Us On Social Media

The Law Office of Agnes Rybar, LLC, in Toms River, New Jersey, serves clients throughout Ocean County, Monmouth County and elsewhere in South Jersey and along the Jersey Shore, including many in Forked River, Brick and Lakewood.

© 2018 by Agnes Rybar. All rights reserved. Disclaimer | Site Map | Privacy Policy | Website Design & Development by Attorney Site Solutions.